zeytin gecmis zeytin simdi zeytin satin al
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Özel Üretim Doğal Sele Zeytini (Az Tuzlu)    
Eleküstü doğal zeytininin her danesinde aynı lezzeti yakalayacaksınız. Bu lezzetin sırrı; sonbaharın sonlarında gece gündüz sıcaklık farkından dolayı tüm aromasını ve lezzetini içinde saklayarak kıvırcıklaşmış zeytin danelerinin elle tek tek toplanarak seçilmesinden, daha sonra doğal zeytinyağı ve bir çok minerali içerisinde bulunduran deniz tuzu ile buluşmasından kaynaklanır.

Neredeyse kişiye özel üretim yapılan bu ürün, her yıl sadece sınırlı sayıda üretilir. Bunun nedeni, her yıl tonlarca zeytin arasından sadece en kaliteli olanların seçilmesidir. Hiçbir koruyucu içermeyen, sadece zeytinyağı ve tuz ile olgunlaşan sele zeytinimizi tatdığınızda bu zamana kadar zeytin aromasını hiç hissetmediğinizi fark edeceksiniz. Bir miktar numune ile gönderilecek olan bu ürün size ulaştığında numuneyi tadın, beğenmediğiniz takdirde iade edebilirsiniz.
 
Sınırlı Sayıda,
Sınırsız Lezzet
(2000 adet)
Online sipariş için tıklayınız.    
     
Doğal Sızma Zeytinyağı (Saf)    
Eleküstü zeytinyağı tüm doğallığını içinde bulundurmaktadır. Yağ asitleri, uçucu bileşenler, suda eriyen bileşenler gibi karmaşık yapısı bulunan zeytinyağının bu doğal yapısı rafine edilmediği için bozulmaz. Bu yağ, sofralık olamayacak kadar küçük siyah zeytinlerin ezilmesiyle üretilir. Asla zeytin ağacının dibine düşen zeytinlerden yağ üretilmez. Zeytinyağlarımız soğuk sıkımdır ve asit oranı %0,5 dir.  
Online sipariş için tıklayınız.    

Anahtar Kelimeler: İznik zeytin, sele zeytini, doğal zeytin yağı, naturel sızma zeytin yağı, online zeytin satış, zeytin sipariş, üreticiden zeytin satışı, özel iznik sele zeytini, zeytin üreticileri, bursa, gemlik zeytini, soğuk sıkma zeytinyağı